Blej makina Gorenje nga 10 eu.

Shitet nga: Vedat 06 Krr 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Blej makina Gorenje nga 10 eu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim