Shes Frizin 80 eu.

Shitet nga: Vedat 17 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes Frizin 80 eu .dhe nje makine Gording 70 eu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim