Shes aparate shtepiake nga 50 eu .

Shitet nga: Vedat 07 Jan 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes FZ 210L. 50 eu .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim