Tharse rrobash

Shitet nga: fisnik 06 Jan 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
maqina osht shum e mir edhe e re e pa perdorum edhe i ter rrobat shum mir..e ardhurar nga Danimarka prej Markes Gjermane Mile...

Copy
http://m.heise.de/preisvergleich/eu/miele-t7634-novotronic-ablufttrockner-a196802.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim