shes lavantriqe gorenje

Shitet nga: shitesi 25 Dhj 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Makina eshte me defekte .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim