Kaftorr i ofrueshem per shtepite tuaj

Shitet nga: egzon 01 Nën 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kaftorri ika te gjitha paisjet e duhura (masha , qyngat per oxhak si dhe kapakun mbrojtes).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim