O shite,FLM merrjep.

Shitet nga: Ramadan 28 Dhj 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet urgjent Kotlla elektrike 12 KW prodhim "Vaillant" Gjerman,Shum pak e perdorur ne gjendje perfekte(Si e re).Eshte perdor shum pak pasiqe e kam lidh nxemjen me dru ,pershkak se eshte ma lir.E re kushton 650.00 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim