Termo 3-she

Shitet nga: Agon 02 Shk 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo 3-she se bashku me ram.

Termo punon shume mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim