Termo akumuluese Elind 4.5

Shitet nga: Bujar Bajraktari 18 Dhj 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo akumulese është në gjendje të rregullt, arsyeja e shitjes është se kemi vendosë nxemje qendrore. Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim