Termo ne gjendje te regullt

Shitet nga: Driton 01 Dhj 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo 6-qe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim