garnitur

Shitet nga: Labinot 19 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shiten kauqat 3+3+1 pak te perdorur 240euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim