Makine per pregaditjen e brumerave

Shitet nga: Albin 12 Nën 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Eshte nga gjermanija ta pergadite brumin per nje kohe shume te shkurt eshte digjitale dhe e pa perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim