Breitling origjinal

Shitet nga: 11 Qer 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
BREITLING origjinal automatik,ora osht shum e rujtne,ka rrypa dhe kapse origjinale.
per me shum info kontaktoni 049-132-896
Amsall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim