ore sportive

Shitet nga: privat 22 Qer 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
ora sportive
SKMEI black-grey ekran i zi perveq ores,dates,muajit,vitit posedon alarm,stopwatch,drite qmimi 18 euro
OTS black ekran i bardhe perveq ores,dates,muajit,vitit posedon alarm,stopwatch,drite qmimi 25 euro
kontakti i pare nepermjet email-it.
email adresen e shkruani te sakt ,perndryshe nuk kam si te ju pergjigjem dhe te ja u dergoj numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim