Zingjir argjendi 925 Dragon Style

Shitet nga: Zingjir 925 18 Jan 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Unisex
Shiten dy zingjir model 925 (set i fytit dhe i dores).
Zingjiret jane punim mbreteror Dragon model i ri dhe Chanell , zingjiret jane te ri paperdor te posa ardhur nga Gjermanija kanë afer 68 gram ,Nderrimi i mundshem me ndoj smart phone.


Samsung , Galaxy , Iphone, LG ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim