Zingjir argjendi modl 925 Unisex Styling

Shitet nga: Zingjir 925 17 Jan 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Unisex
Shitet zingjiri model 925 (set i fytit dhe i dores)punim mbreteror model i ri , zingjiri eshte i ri paperdor eshte i posa ardhur nga Gjermanija ka afer 68 gram me vule 925 ,Nderrimi i mundshem .


Samsung
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim