Piktura te gatshme dhe me porosi 50% zbritje

Shitet nga: Namik 21 Jan 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pikturat me madhësi të ndryshme sipas dëshirës, cmimi sipas madhësisë së pikturave. Pikurat janë të punuara me akrel. Për më shumë piktura vizitoni faqën në facebook, ose telefononi në numrin +386 49 853 038.

https://www.facebook.com/namik.cerkezi

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim