Klarinet Buffet Crampon

Shitet nga: Refki 04 Krr 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   460 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shes Klarinetin Buffet Crampon B12 i firmes se njohur nga Parisi, klarineti eshte shum i ruajtur dhe punon shum mir, ka dhe 3 pipa rezerv. Te interesuarit mund te me kontaktojn ne ket tel: 049397885 , jeni te mirseardhur te vini ta shikoni dhe provoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim