Zerimim komplet

Shitet nga: bardh 07 Krr 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes komplet zerimin dy basbina omnitronic 1200 watt 600 watt rms dhe dy satelita omnitronic kb215 700 watt 350 watt rms sllev holliwood impact 2000 dhe mikset omnitronic rs 1222 8 kanalsh pa fuqi , jan edhe stallak per satelita dhe gjitha kabllot percjellse
mjetet jon gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim