Biciklet ne gjendje te regullt

Shitet nga: Elmir 09 Sht 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
Eshte ne gjendje te rregullt me shpejtesi dhe dy rrota original dy armotizera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim