Dorza per biciklete dhe motociklete

Shitet nga: biciklisti 24 Krr 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   8 EUR

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
dorza per biciklete dhe motociklete.
dorzat jan me gell shume te rehatshme.
te reja pa perdore.
mad bike dorza 1 pale
probiker dorzat per downhill 1 pale
kontakti i pare nepermjet email-it.
email adresen e shkruani te sakt ,perndryshe nuk kam si te ju pergjigjem dhe te ja u dergoj numrin e telefonit

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim