Goma dhembezor zingjire

Shitet nga: 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
shes 2 goma te jashtme MTB per biciklete deestone madhesia 26x1.9 qmimi 10 euro 2 gomat

2 goma RUBENA 26X1.9 jan pak te perdorura qmimi 15 euro.

dhembezori 7 shpejtesi 7 euro

zingjiri pa perdore qmimi 4 euro

ju lutem kur te me dergoni porosi email adresen e shkruani te sakt nese deshironi te merrni pergjigje nga une,numrin e telefonit ua dergoj me e-mail


e bej edhe montimin e zingjirit dhe dhembezorit sipas marrveshjes.

numrin e tel. ua dergoj nepermjet email-it.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim