Qanta per biciklete

Shitet nga: biciklisti 18 Jan 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
: Biçikleta
ZBRITJE SEZONALE! ! I SHES ME QMIM TE LIRE QYSH I KOM MARR VET.
qanta per biciklete
ngjyre kuq e zi kombinim.
ngjyre krejt te zeze.
2 qanta ner shale.
2 qanta te timoni(vollani).qanta krejt e zeze qe vendoset perpara ne biciklete u shit.
kontakti i pare nepermjet email-it.
email adresen e shkruani te sakt nese deshironi te merrni pergjigje nga une.
email adresen e shkruani te sakt ,perndryshe nuk kam si te ju pergjigjem dhe te ja u dergoj numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim