Maqin peshkimi orgjent

Shitet nga: Hamdi Bekteshi 17 Nën 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
shes ose ndroj ket maqin peshkimi e kam pru prej norvegjis .
boj ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim