Maqin peshkimi

Shitet nga: Hamdi Bekteshi 05 Sht 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
shes ose ndroj ket maqin peshkimi e kam pru prej norvegjis .
boj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim