2 Pal rroshulla

Shitet nga: Albion 10 Gsh 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shiten 2 par rroshulla te ardhura nga gjermonia, 15 euro 2part, nr38 dhe 41, mundeni mem kontaktu edhe nviber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim