Shes skia vetem 15 euro

Shitet nga: adem 05 Jan 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes skia dhe qizme per skia gjithashtu edhe paisje tjera per skijim

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim