ME QIRA ose ne shitje pikado fa-bi bilardo boxa

Shitet nga: bekim 08 Sht 01:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport me top
(jan shum te mira)kontakti+38649740102 VIBER
KTY JAN DISA FOTO QE MUN TI SHINI KA EDHE NE SHITJE QMIMI ME MARRVESHJE///per me shum kontakt 044213842 @ bjem ndrrimin e bezit me tri ngjyra servisin e rrakitaqki servisin e pikado servisin e boks / boxer bejm shitje si dhe ndrrime po ashty edhe blerje qmimet me marrveshje kontaktoni ne qdo koh /&/111/17 .FLM. 0038649740102 edi 0037744213842 bekim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim