Teleskop & Turbi | Transporti Gratis

Shitet nga: Shabani 27 Krr 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shes Teleskop Astronomik i cili mund te perdoret edhe si Turbi.
Me Portable Tripod Fushëveprimi 360 / 50mm largpamës

Teleskopi ka 4SyHD:
1. Sy i cili perdoret per shikimn e Hënès dhe yjeve.
2. Sy i cili perdoret per shikimin e Objekteve ne largësi te medha
3. Sy i cili perdoret per shikimin e Objekteve ne largësi te Mesme dhe
4. Sy i cili perdoret per shikimin e Objekeve Natën.
Mund të na kontaktoni permes E-mail ose Viber +386 49141279
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim