Teleskop & Turbi

Shitet nga: Shabani 22 Dhj 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shes Teleskop Astronomik i cili mund te perdoret edhe si Turbi.
Teleskopin mund ta blini me Porosi.
Teleskopi ka 4SyHD:
1. Sy i cili perdoret per shikimn e Hënès dhe yjeve.
2. Sy i cili perdoret per shikimin e Objekteve ne largësi te medha
3. Sy i cili perdoret per shikimin e Objekteve ne largësi te Mesme dhe
4. Sy i cili perdoret per shikimin e Objekeve Natën.
Çmimi i Diskutuëshëm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim