Qizme per Femra

Shitet nga: bekim 15 Maj 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
Shiten Qizmet per Femra Nr:41 Firma SANCHO Boots jan punim dore Lkur mbrenda dhe jasht te reja pa perdorne qmimi qe jan bler 300 Euro.. shiten per 100 Euro.


Tele: 044447417
: 049447417
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim