‪‎BruceWillis‬ Personal Edition

Shitet nga: BuRim Hajdini 27 Mar 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Mitrovicë
E BruceWillis‬ Personal Edition – aromë për meshkuj me karizëm të veçantë, e cila rrezaton vetëbesim
Agrumet dhe piperi i zi përbëjnë një fillim të ri, ndërsa shenjat aromatike, të përziera me ndihmën e duhanit lëshojnë një hijeshi të veçantë mashkullore. Baza e fuqishme e një akordi lëkure sensuale i ofron aromës së çmuar një nënshkrim unik që pasqyron anën private të Bruce Willis.
01 | ‪#‎Aromë‬ 50 ml Kodi 2950 çmimi 37,90 €
02 | ‪#‎After‬ Shave Krem-xhel 100 ml Kodi 2952 çmimi 21,50 €
03 | ‪#‎Shampo‬ për Flokët & Trupin 200 ml Kodi 2951 çmimi 18,50 €
KURSENI ME SETIN ÇMIMI SPECIAL I SETIT Kodi 2953 çmimi 71,50 €
Për ma shumë hollësi na kontaktoni

www.blej.in

Më poshtë ju bashkëngjisë Oferta nga LR-ja. Emoji

Katalogu i Bukurisë Klikoni këtu ose

http://www.emagcloud.com/lr/Alabania_Coll_Beauty_01_15/index.html

Oferta verore gjerë më datën 30.06.2015 Klikoni këtu ose

http://www.emagcloud.com/lr/AL_sq_LRW052015/index.html

Katalogu i ushqimeve shtesë BIO Klikoni këtu ose

http://www.emagcloud.com/lr/Alabania_Coll_Health_01_15/index.htmljani të festojmë si në ëndrra! Për më shumë informata na kontaktoni mob/viber +37745265961
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim