TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA viber 045646222

Shitet nga: shemi 11 Dhj 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Jap me qera Tenda , Karrika Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x10. 5 x10 dhe,6X12 10x10,transporti dhe montimi jan gratis ,,
posedojn edhe ndriqim ,
Ne kujdesemi per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne Nr.VIBER 045 646 222 -viber +37745510869....{24h ONLINE}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim