Dyer te oborit

Shitet nga: mirsad 06 Dhj 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Dyer te oborit jan dy krah jan te gjer 3 metra dhe naltesia 2.50 jan dyer shum te mira dhe te rujtne qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim