Fshis industriale

Shitet nga: Dini 23 Qer 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
049145804 fshis industriale me dy dhe tre motorra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim