Më në fund rënia në peshë është e thjesht

Shitet nga: BuRim Hajdini 15 Gsh 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shumë dieta janë të komplikuara ose të vështira për t’u përballuar deri në fund. Figuactiv Body Mission është ndryshe! Programi i thjeshtë merr nën kontroll peshën tuaj dhe ju udhëzon për rrugën që
duhet të ndiqni drejt peshës suaj ideale.
Është shumë e thjeshtë: zëvendësoni dy nga tre vaktet me produktet Figuactiv dhe vaktin e tretë mund ta konsumoni me ushqimet tuaja të preferuara. Për këtë ne ju mundësojmë receta të thjeshta dhe të shijshme për t’u përgatitur. Thuajini "mirupafshim" numërimit të kalorive!
Body Mission bazohet në informacionet më të fundit që vijnë nga ekspertët e ushqyerjes.
Miksimi i zgjuar si edhe shumëllojshmëria e recetave do t’ju ndihmojnë të përballoni më lehtë dietën!
Elemente përbërëse të çmuara, të kombinuara në mënyrë të veçantë: shumëllojshmëria e recetave do t’ju mundësojë pajisjen me të gjitha elementet e nevojshme ushqyese. Kjo është cilësia më e mirë made in Germany!
Filloni tani!
1. Thjesht përzgjidhni shijen tuaj të preferuar dhe porosisni
2. Filloni Body Mission
3. Humbisni peshë dhe ndihuni mirë
Ju do të merrni:
• Broshura informative
• Kod personal për Menaxherin Dietik Online
• 2 x Figuactiv Shakes sipas përzgjedhjes suaj
• 1 x Supë Figuactiv sipas përzgjedhjes suaj
• 1 x Figuactiv Vital
• 1 x Baretë Figuactiv sipas përzgjedhjes suaj
• 1 x Çaj bimor dietik Figuactiv
• 1 x Figuactiv Protein Drink
• 1 x Probalance
• 1 x Shaker
Më qenë që disa janë me përzgjedhjen e juaj paketa mundë të vonojë gjerë në 7 ditë.

www.blej.in

Më poshtë ju bashkëngjisë Oferta nga LR-ja.
Katalogu i Bukurisë Klikoni këtu ose
http://www.emagcloud.com/lr/Alabania_Coll_Beauty_01_15/index.html

Oferta verore gjerë më datën 30.06.2015 Klikoni këtu ose
http://www.emagcloud.com/lr/AL_sq_LRW052015/index.html

Katalogu i ushqimeve shtesë BIO Klikoni këtu ose
http://www.emagcloud.com/lr/Alabania_Coll_Health_01_15/index.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim