Për ata që vuajnë nga Hemorroidet dhe Koliti

Shitet nga: BuRim Hajdini 02 Shk 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 EUR

Komuna: Mitrovicë
Për ata që vuajnë nga Hemorroidet dhe Koliti, një kurë e plotë me produkte BIO - Made in Germany - Cilësia e lartë e vërtetuar nga instituti SGS FRESENIUS.

Bakteret probiotike mund të ndahen në më shumë se 400 lloje bakteresh të ndryshme. Zorra e njeriut, organi më i madh i trupit tonë, zotërohet nga miliona bakteresh. Mirëqenia e njeriut varet nga ekuilibri i saktë i baktereve.
KËSHILLË:
Probiotikët 12 kombinohen me Aloe Vera Drinking Gels by LR. Përgatisin zorrën nga bakteret probiotike.
Specialistët e Probiotikut

12 baktere të ndryshme
1 miliard baktere probiotikësh për çdo kapsulë
Me probiotik suportues
Proces në mikrokapsula i patentuar* (*Nr. Patentës.: EP 2 228 067)
Pa laktozë
Doza e rekomanduar:
1 kapsulë në ditë
30 kapsula / 15 g

Kultivim bakteresh probiotikë:
Bifidobacterium longum
Bifidobacterium breve
Bifidobacterium bifidum
Bifidobacterium infantis
Bifidobacterium lactis
Lactobacillus plantarum
Lactobacillus casei
Lactobacillus paracasei
Lactobacillus rhamnosus
Lactobacillus acidophilus
Lactobacillus bulgaricus
Streptococcus thermophilus

www.blej.in

Informata shtesë të dobishme:

Janë bakteriet e mira që ka nevojë trupi i njeriut, për mirëmbajtjen e Faunës dhe Florës se zorrëve
Si duhet te kontribuojnë në funksionimin e duhur të sistemit imunitar të trupit tone. Mirëqenia fizike e njeriut varet nga një bilanc natyral dhe korrekt i këtyre bakterieve.
Probiotic e quajtur: Bakteret e dobishme që promovojnë operacionet e duhura të sistemit tretës, përshtatur me florën e zorrëve. .
Kujdes: Ekuilibri miqësor midis bakterieve te mira e të këqija është sepse hahet keq, gjë që shoqërojnë stilin e jetës moderne. Duke marrë probiotics në formën e shtesave, thelbësore
• Mbështjellja është projektuar qe të garantojë ruajtjen e baktereve në kapsulë deri në destinacionin e saj. Kapsula është e mbrojtur nga aciditetet në stomak ajo shpërndahet sapo te arrije në traktin e zorrëve, ku është vendi i veprimit.
• Është hypoallergenic dhe nuk përmban prezervativë kimike, shtesa artificiale ose të produkteve të modifikuara gjenetikisht.
• Përmban substanca të vlefshme natyrore të tilla si vitamina, minerale, aminoacidet dhe enzimat.

Mikrokapsula probiotic 12:
1-• Përmbajnë një miliard bakteret secila, të ndarë në 12 variacione të ndryshme
2-• Përgatitja e një procesi të patentuar që bakteret arrijnë zorrët e paprekur, e paprekur nga acidete stomakut.
3-• Rritja funksionin e mirë të zorrëve, të ndihmojë..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim