TENDA(SHATORA)KARRIKA-TAVOLINA- 045646 222 Viber

Shitet nga: albani 03 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan gratis ,,
tendat posedojn edhe ndriqim ,
TENDA ALBANI kujdeset per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne vib Nr : 045646 222 ose.45 510 869{24h ONLINE}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim