Tenda Tavolina karrika me Qira 044 213 036

Shitet nga: Xhabir Jashari Sot 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Japim Tenda Tavolina karrika me Qira per Dasma Syneti muzik Koncerte kanagjegje si dhe qdo aheng familjare Shatora Jane Te madhesive Te ndryshme Sipas nevojes,Tenda (Shatorra) Jane prodhim gjerman Tenat i japin ne Prishtine Kastriot Fushekosove Vushtrri Mitrovice si dhe ne vendet tjera sipas nevojes dhe porosise.
Ne Facebook TENDA ME QIRA
Per Info Kontakto
Xhabir Jashari
Tel 044 213 036
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim