ZEITGARD Anti-Age System Set Hidratues

Shitet nga: BuRim Hajdini 06 Mar 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Mitrovicë
ZEITGARD Anti-Age System Set Hidratues

ZEITGARD Anti-Age System Krem-xhel Hidratues
• Krem i pasur për konturet e fytyrës dhe për lëkurë rinore.
• Konturet e fytyrës forcohen dhe lëkura bëhet e njëtrajtshme.
• Me përbërës kompleksë inovativë me H2O dhe Ultra Filling Spheres.

RRUDHA MË TË BUTA DHE PAMJE DUKSHËM MË RINORE

Trajtimi me ngrohje / ftohje në kombinim me funksionin masazhues ndihmon në mbushjen e rrudhave dhe terheqjen e lëkurës. Lëkura duket më e butë, rinore dhe më e freskët se para aplikimit.

STIMULIMI I SHTRESAVE TË LËKURËS

Falë dridhjes, përbërësit e kujdesit do të futen më thellë në shtresat e lëkurës dhe shpërndahet në mënyrë optimale. Për më tepër, nxitet përthithja e përbërësve aktivë.

MË SHUMË FRESKI NJË LËKURË MË RINORE NË ZONËN RRETHE SYVE

Një serum efektiv për sytë furnizon lëkurën delikate rreth syve me hidratim dhe nxit rigjenerimin e lëkurës. Rrudhat e vogla janë më të buta se më parë.*

REZULTATE TË DUKSHME TË MENJËHERSHME

Teknologjia profesionale dhe kujdesi intensiv i përshtatur në mënyrë të përsosur çojnë në rezultate të dukshme dhe që ndjehen. Kjo konfirmohet nga 80% e përdoruesve.*

RIGJALLËRIM I STRUKTURËS SË LËKURËS QË NGA PIKËNISJA

Me trajtimin me ngrohje / me ftohje përbërësit aktivë anti-aging futen dhe përthithen në mënyrë efektive nga lëkura. Përbërësit aktivë mund të shpalosin potencialin nga brenda.

REDUKIMI I NJTJES SË LËKURËS

Bashkëveprimi i trajtimit të ngrohtë / të ftohtë stimulon lëkurën dhe indet të relaksohen ose të kontraktohen. Pra, lëngjet e tepërta mund të largohen falë stimulimit të lëkurës.


*Studimet shkencore u zhvilluan nga Instituti i mirënjohur Dermatest GmbH.

Ka shumë shenja të plakjes...

Rrudhat e ballit
Rrudha glabella (krijohen kur ngrysen vetullat)
Rrudhat e syve (Periorbitale)
Rrudha në rrathët e syve
Rrudha Periorale (në pjesën e sipërme të buzës)
Rrudha nasolabiale
Rrudhat e qafës

Në Paketim vinë
Pajisja,
Serum për Sytë,
Krem-Xhel Konturues
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim