Banesa ne Tunelin e Pare

Shitet nga: bessi 15 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Tunel i Pare
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Mitrovicë
Banesa gjendet ne Tunelin e Pare,Mitrovice.Ka nje dhome,kuzhine,shpajz,banjo,ballkon,koridorin.Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe eshte e privatezuar.Gjendet ne katin e dyte.E japim me marreveshje me qmim te volitshem.Bejme edhe nderrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim