63m2 Banesa ne Mitrovice

Shitet nga: Skender Spahiu 20 Maj 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Mitrovicë
Shiten banesat ne kompleksin XHAFI ne qender perball TMK-se dhe Hotel Adriatikut nga kat II-III,V dhe VII, me siperfaqe 55m2 kat-2 banimit,
63m2,kat-3banimit ,65 kat V, 69 kat VI
140m2 nga kat 1-6.
100,120 kat-7.
Kontakt ne tel/vib: 044434814
http://sspahiu.weebly.com/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim