Banes 89m2 te Desi

Shitet nga: Skender Spahiu 29 Dhj 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: te dessi
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Mitrovicë
Shitet bansea ne katin perdhes e gatshme per banim ka mundsi te perdoret edhe per ordinance.
Ka bodrum dhe hapsien per parkim
Kontakt tel/viber: +377 44 434 814
http://sspahiu.weebly.com/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim