Banesa 52 dhe62m2 qmimi 350 e. m2

Shitet nga: Blerim 26 Nën 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa 62m2. ne katin e 5. Banesa gjindet afer 100m. afer broja marketit ne drejtim te stacionit ne ane te majt te rruges kryesore ose karshi Reiffeisen bank e nderetuar nga vellezerit Xhemili.
BANESA ESHTE ENDE E PA PERFUNDUAR ! Nese me pyetni kur perfundon nuk e di ...!!!
Bej ndrrim me veture por jo ne kete qmim.
Qmimi per m2. 350 euro.CASH 52m2 kati i 6 dhe 62m2. Nje kat me poshte kati i 5.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim