Banesa 92.8m2 ne katin e dyte+ Garazh

Shitet nga: banesa 14 Qer 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Banesa eshte ne ndertim e siper dhe pritet te perfundon deri muajin Korrik -Gusht ka te vendosura Dritaret dhe instalimi i rryme , Nivelizimi dge Dyert hymje-- ne qender te mitrovices .
posedon 3 dhoma , dy dhoma gjumi dhe nje sallon me kuzhin .ka ballkon nga rruga kryesore ,banjo,depo banesa ka edhe podrumin per me shum info mundeni me ardh me pa banesen ose kont ne email adress ose ne nr tel 049666007- vIber +37744447663
.
QMIMI SIPAS MARVESHJES..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim