Banesa 92m2 ne katin e dyte

Shitet nga: banesa 27 Mar 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Banesa eshte ne ndertim e siper dhe pritet te perfundon deri muajin Korrik -Gusht ka te vendosura Dritaret dhe instalimi i rryme ne qender te mitrovices . Banesa Nuk eshte e banueshme ende
posedon 3 dhoma , dy dhoma gjumi dhe nje sallon me kuzhin .ka ballkon nga rruga kryesore ,banjo,depo banesa ka edhe podrumin per me shum info mundeni me ardh me pa banesen ose kont ne email adress ose ne nr tel 049666007- vIber +37744447663
.
QMIMI SIPAS MARVESHJES..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim