Banesa e mobiluar prej 50 m2 Shitet apo me qira.

Shitet nga: Diari 21 Qer 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Mitrovicë
Banesa gjendet ne qender te Mitrovices ne afersi te tregut ,ka 50 m2 nje dhome gjumi , koridori , banjo te kompletuar , sallon me kuzhine , dyer dhe laminat ekstra , nxemje qendrore eshte e perfunduar dhe mun te vendoseni menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim