Banesa jepet me qirra -- Stana za iznajmljivanje

Shitet nga: Besnik 13 Jan 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   36 750 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Kollashinska Ulica
Sipërfaqe: 69.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Mitrovicë
Te TRI SOLITERAT banesa eshte me 69.5 m2 siperfaqe vendbanimi (siperfaqja e ballkonit, murret, dhe hymja para liftit nuk llogariten ne m2). Banesa i ka te gjitha mobilet brenda.

Banesa ka: 1 dhome te pritjes te madhe, 1 dhome te fjetes, 1 dhome me kuzhinen se bashku karshi dhe shpajzin, 1 korridor te madh gati si dhome ne veti, 1 banjo, dhe nje ballkon.

Ose banesa jepet me qira per 140 Euro ne muaj plus depoziti prej 140 kerkohet per nje muaj.
Kontrata per qirran e baneses behet per 6 muaj ose 1 vit.

Stan sa 69,5 m2, naselje ( bez balkona površine), a ima sve nameštajem unutra kod TRI lokaliteta u Mitrovici.

Stan ima: 1 velika soba za posete, 1 spavaća soba, 1 soba sa kuhinjom zajedno sa shpajzom, 1 koridor soba skoro kao velika soba u sebi , 1 kupatilo, i 1 balkon .

Ili stan za iznajmljivanje za 140 evra mesečno , plus depozit od 140 potrebnih za mesec dana .
Ugovori za zakup stana je 6 meseci ili 1 godina .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim