Banesa jepet me qirra

Shitet nga: Besnik 28 Qer 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Kollashinska Ulica
Sipërfaqe: 69.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Mitrovicë
Per afat te shkurte per muajin Korrik OSE Gusht cmimi eshte 250 Euro.

Banesa eshte Veri te TRI SOLITERAT me 69.5 m2 siperfaqe vendbanimi (siperfaqja e ballkonit, murret, dhe hymja para liftit nuk llogariten ne m2). Banesa i ka te gjitha mobilet brenda.

Banesa ka: 1 dhome te pritjes te madhe, 1 dhome te fjetes, 1 dhome me kuzhinen se bashku karshi dhe shpajzin, 1 korridor te madh gati si dhome ne veti, 1 banjo, dhe nje ballkon.

Per afat te gjate 6 mujor deri 1 vjet me kontrat banesa jepet me qirra per 150 Euro ne muaj plus depoziti prej 150 kerkohet per nje muaj.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim