Banesa ne shitje 64M2

Shitet nga: Banesa 10 Pri 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa ne lagjen Tjegullorja kati i pare (perdhese)posedon dy dhoma dhe kuzhinen,shpajzin banjon,nje ballkon dhe koridorin,
Banesa ka te ndruar dritaret e reja nga plastika,dhe ka te shtruar laminat,banesa eshte ne gjendje perfekte ka pamjen nga rruga dmth eshte per banim te nje familjeje 5 antareshe.banesa gjendet perball ish Jetimores,hymja e dyte,si dhe ka pamjen kah lindja dmth tere diten e rrok dielli.

Te interesuarit mund te thrasin nga ora 8:00 deri ne oren 21:00.
Numri kontaktues eshte ky 049368599.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim